Lina Invers

12. listopadu 2008 v 20:21 | Denush-ka |  Lina-Postrach banditůpostavy a útoky


Magie Ducha (Seijin Kei)

Duchovní sekce šamanismu čerpá sílu z mágovy aury a nebo z astrální roviny. Většina duchovních kouzel zraňuje pouze ducha nebo duši nepřítele, ale fyzické tělo zůstává netknuté.
Bram Blazer
Vytvoří elektrickou vlnu z blesků, která se používá na psychické zraňování nepřátel stejnou měrou jako na zraňování fyzické.
Oštěp Elmekia
Tohle kouzlo vyvolává síly svaté kněžky Elmekii. Vytváří oštěp ze spirituální energie. Nepůsobí žádná fyzická zranění, ale ta duševní ano. Je účinnější spíš proti démonům a živým mrtvým než proti lidem.
Plamen Elmekia
Velmi podobné kouzlo jako je Oštěp Elmekia. Také svolává sílu kněžky Elmekii ve formě spousty světelných paprsků. Je to silnější verze Oštěpu Elmekia a také zraňuje pouze ducha, ne tělo.
Proud Goz
Přivolá stín z astrální roviny, aby zaútočil na protivníka a nebo jej znehybnil. Na tento stín nepůsobí světlo, takže tím pádem světlem nemůže být ani zrušen.
Astrální réva
Tohle zaklínadlo vyvolá moc astrální roviny a soustředí ji do meče nebo jiných zbraní, takže jsou ostřejší a pevnější a mohou projít i věcmi, které obyčejně neproříznou. Tohle kouzlo ale není trvalé. Je snadné ho zrušit a nebo se časem ruší samo.
Rah-Tilt
Zaklínadlo:
"Sílo všech duší, která přebýváš mezi chaosem a nekonečnem, neměnný plameni smutku, skrytá sílo, jež dřímáš hluboko ve mně, volám tě k sobě tady a teď! Rah-Tilt!"
Rah-Tilt je nejmocnější zaklínadlo celé šamanictické magie. Je stejně silné jako Dragon Slave, nejsilnější kouzlo černé magie. Nakloní astrální rovinu a umožní protékání čisté duchovní energie skrz mága. Ten pak vyšle obrovský modrý plamen, který zničí duchy živoucích bytostí.
Zlomení stínů
Vytvoří nůž, který přišpendlí nepřítelův stín na místě a zabrání tak oné osobě v pohybu. Tohle kouzlo se dá jednoduše zrušit pomocí nějakého světelného kouzla a nebo tak, že mág nůž odstraní, pokud je to možné.
Pavučina stínů
Silnější verze Zlomení stínů. Prodlouží mágův stín a osoba, které se tento stín dotke, okamžitě "zamrzne" na místě. Je účinné i proti většímu počtu protivníků.
Vis Farank
Tohle kouzlo vymyslela Amelia. Vytvoří dvě koule energie, které obalí mágovy dlaně a umožní mu bít silněji a účinněji. Funguje ještě líp, pokud se použije proti démonům.
Iluze
Vytvoří iluzi, kterou mág může mentálně ovládat. Nevýhoda je, že čaroděj musí držet stálou koncentraci, aby iluze vydržela.
Hledání
Zaklínadlo:
"Ty, který ses přeplavil přes moře astrální pláně, zjev teď stíny i mně!"
Slouží k vyhledávání objektů pomocí astrální roviny.
Obrana
Zablokuje všechny spirituální útoky proti mágovi.
Felzaraid
Vytvoří vířivý oštěp spirituální energie, který putuje v různých směrech, ale přesto dorazí k cíli. Proto je tohle kouzlo těžko zaměřitelné a tudíž i těžce zrušitelné. Je to docela slabé kouzlo, ale obludy nižší třídy zničí i na první zásah.
Vize
Něco jako hologram. Vytvoří kopii mága, přes kterou může mluvit. Zdá se, že tohle je jedno z nejoblíbenějších zločineckých kouzel.
Dy Slash
Je to podobné kouzlo jako Oštěp Elmekia, až na to, že místo velkého oštěpu vytvoří spoustu malých bumerangů, kterým je těžké se vyhnout.
Galak Luhard
Způsobí velkou explozi, která zraní jak tělo, tak i ducha nepřítele. Má velký rozsah.
Tak tohle je všechno ze šamanské magie =)

Magie Vody (Mizu Kei)

Tenhle druh magie manipuluje se vším z okruhu vody. S vodou, ledem, sněhem... Může sloužit k zamražení objektů (super, pokud potřebujete led do pití...). Je to pravděpodobně dost oblíbená kategorie kouzel Nagy a Vrumuguna.
Ledový šíp
Tohle kouzlo vytváří malý ledový šíp, který může být vystřelen proti nepříteli jednotlivě a nebo ve větším množství. Tohle zaříkadlo je schopné objekt i zmrazit. Může být zrušen zaklínadlem Zářící šíp.
Ledový oštěp
Silnější verze Ledového šípu. Vytvoří velký ledový oštěp, který je schopný zmrazit objekty. Může být zrušen svým protikladem Hořícím oštěpem.
Zlý mráz
Ekvivalent kouzla Zářící výbuch. Je to nejsilnější zaklínadlo šamanistické vodní magie. Vytvoří kouli ledové energie, která při výbuchu může zmrazit všechno v okolí (třeba i půlku většího města).
Stvoření Aqua
Způsobuje, že se voda soustředí a vztyčí před mágem vodní zeď. Není to moc silné nebo nebezpečné kouzlo, ale je dost mocné, aby zastavilo letící předměty.
Mořský výbuch
Tohle zaklínadlo se používá k vytváření vln na vodě. K použití tohohle kouzla je třeba dotýkat se vody.
Ly Briem
Pokryje protivníka vrstvou ledu. Je to obvzláště silné proti obludám ohnivého typu.
Ledová střela
Při použití mág vyšle spousty malých ledových kulek proti nepříteli.
Křišťál Demona
Zaklínadlo:
"Ty, který přebýváš mezi nebem a zemí, v pozvolna tekoucí vodě, soustřeď se teď do rukou mých a dej mi sílu! Kříšťál Demona!"
Tohle kouzlo vytvoří ledovou mlhu, která obklopí mágovy dlaně a vystřelí silnou vlnu ledové energie, která sníží teplotu objektu na minimum a pak ji zvedne na pokojovou teplotu. Je to dobré k oslabení nebo zničení dveří a zdí...
Van Rehl
Zaklínadlo:
"Svatý větře, který pozvolna vaneš přes pevninu, nechť je vše nyní naplněno tvým neposkvrněným dechem! Van Rehl!"
Paprsek osudu
Tohle také umožňuje mágům létat.Čaroděje obklopí větrná bariéra a vynese ho do vzduchu. Tato bariéra může být viditelná nebo taky ne.Částečně také mága chrání, před útoky zvenčí.
Větrný štít
Obklopí objekt silnou větrnou bariérou, kterou nemůže žádná obyčejná zbraň prolomit.
Větrný nálet
Vyšle pár větrných šípů ostrých jako břitva. Navíc nejsou vidět, takže je těžké se proti tomu ubránit.
Dam Brass
Takze prece jen ANO!!

Jen pockej Zelle!

Gourry?! Proc?! Ja myslela ze me mylujes a ty me podvadis s touhle..s touhle...A cert ji vem DRACI BINEC!

Pár hlavních postav

Zelgadis Greywords
Rezo
Xelloss
Lina Inverse
Gourry Gabriev
Melgasia
Amelia
Valgaav
Gaav

Valgaav

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Luciššak Luciššak | 7. srpna 2009 v 22:49 | Reagovat

Hodili by se nějaká videa

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama